L.p. Nazwisko i imię DZIEŃ GODZINA BUDYNEK SALA
1 Adamiak Andrzej środa 8.55-09.40 B pokój nauczycielski
2 Andrzejak Agnieszka piątek 9.50-10.35 B pokój nauczycielski
3 Bajzert Magdalena wtorek 8.55-9.40 B sala 005
4 Baszkowska Arleta wtorek 9.50-10.35 E E32
5 Bińkowski Piotr czwartek 10.45-11.30 B pokój nauczycielski
6 Biskup Dorota wtorek 9.50-10.35 A sala 08
7 Błaszczyk Marzena piątek 12.35-13.20 A pokój nauczycielski
8 Borkowski Rafał poniedziałek 12.35-13.20 A sala 22
9 Buchali Agata czwartek 8.55-8.45 E pokój nauczycielski
10 Chojnacka Beata czwartek 11:40-12:25 A pokój nauczycielski
11 Cytrowska Elżbieta piątek 9.50-10.35 C pokój nauczycielski
12 Derdzińska Renata wtorek 9.50-10.35 A pokój nauczycielski
13 Dewicki Janusz piątek 12.35-13.20 A sala 11
14 Donart Sylwin środa 11.40-12.25 A sala gimnastyczna
15 Dzikowska Anna piątek 8.00-8.45 D sala D1
16 Gomoliszewski Jerzy poniedziałek 8.55-9.40 B sala 201
17 Gomółka Adam wtorek 9.50-10.35 A sala gimnastyczna
18 Gomułka-Kałużna Joanna wtorek 14.25-15.10 A sala 01A
19 Gonczarewicz Magdalena czwartek 11.40-12.25 B sala 108
21 Gronostaj Michał poniedziałek 7.20-8.00 C pokój nauczycielski
22 Grzelak Emil piątek 11.40-12.25 C sala 012
23 Grzelak Grzegorz piątek 11.40-12.25 C sala 012
24 Grześkowiak Sylwia środa 12.35-13.20 B sala 05
25 Guziak Małgorzata czwartek 9.50-10.35 A pokój nauczycielski
26 Herman-Szulc Anita środa 8.55-9.40 A pokój nauczycielski
27 Idzior Jolanta środa 8.00-8.45 A pokój nauczycielski
28 Ignasiak Ewelina piątek 14.00-14.45 A biblioteka
29 Jakomulska Anna środa 14.00-14.45 A biblioteka
30 Jarek Marzena środa 11.40-12.25 A pokój nauczycielski
31 Jasiak Witold poniedziałek 11.40-12.25 B sala 204
32 Jaśkiewicz Stanisław poniedziałek 11.00-12.00 C pokój nauczycielski
33 Jesiołowska Renata wtorek 13.35-14.20 B świetlica
34 Jeż Agata wtorek 7.15-8.00 E sala 24
36 Jędraszczyk Renata czwartek 12.35-13.20 B sala 010
37 Kacprzak Sylwia poniedziałek 12.35-13.20 B B005
38 Kadrzyńska-Siwek Mariola wtorek 11.40-12.25 E pokój nauczycielski
39 Kaniecki Marcin czwartek 11.40-12.25 E sala 35
40 Kasprzak Marcin poniedziałek 9.50-10.35 B zaplecze 010
41 Kliszewicz Magdalena poniedziałek 10.45-11.30 B zaplecze 005
42 Kominiarczyk Mariusz wtorek 14.25-15.10 B 03
43 Konieczny Krzysztof poniedziałek 12.35-13.20 A pokój nauczycielski
44 Kończak-Wodzińska Julia środa 13.35-14.20 B zaplecza 005
45 Kowalski Piotr poniedziałek 11.40-12.25 B pokój nauczycielski
46 Kowarsz -Mrukowska Renata wtorek 12.35-13.20 B sala 204
47 Krauze Jan poniedziałek 8.00-8.45 C pokój nauczycielski
48 Krauze Magdalena środa 9.50-10.35 B sala 005
49 Kruszyna Elżbieta czwartek 10.45 - 11.30 E pokój nauczycielski
50 Kujawa Marek czwartek 10.45-11.30 D hala sportowa
51 Kujawiak Urszula poniedziałek 12.35-13.20 A pokój nauczycielski
52 Kurzawski Damian czwartek 10.45-11.30 B pokój nauczycielski
53 Kwasniak Małgorzata piątek 12.35-13.20 A pokój nauczycielski
54 Leman-Sochacka Julita wtorek 9.15-10.00 A sala MCI
55 Lipiński Sławomir wtorek 09.50 - 10.35 A sala gimnastyczna
56 Lis Małgorzata poniedziałek 9.5010.35 E pokój nauczycielski
58 Ławrynian Jarosław środa 10.45-11.30 B sala 010
59 Ławrynian Magdalena piątek 9.50-10.35 B pokój nauczycielski
60 Łączna Ewa środa 10.45-11.30 A sala 08
61 Łupina Agnieszka wtorek 8.55-9.40 A sala gimnastyczna
62 Maćków Marzena poniedziałek 8.55-9.40 A sala 007a
63 Madajska Elżbieta czwartek 09:50--10.35 E pokój nauczycielski
64 Marucha Emilia poniedziałek 11.40-12.25 D pokój nauczycielski
65 Matecka Monika czwartek 9.50-10.35 E pokój nauczycielski
66 Mielcarska Marta poniedziałek 12.35-13.20 B sala 204
67 Mielczarek Iwona poniedziałek 11.40-12.25 E pokój nauczycielski
68 Milczarek Aleksandra środa 11.30-12.30 A pokój psychologa
69 Modrzejewski Janusz czwartek 9.50-10.35 A sala gimnastyczna
70 Mokrowiecka Urszula piątek 13.35-14.20 A sala gimnastyczna
71 Moszczyńska Beata czwartek 11.40-12.25 B świetlica
72 Motała Krystian wtorek 12.35-13.20 B sala 03
73 Naglewska Wioletta czwartek 9.50-10.35 B sala 005
74 Niżałowska Magdalena wtorek 8.55-9.40 A sala gimnastyczna
75 Nowakowska-Siepka Agata  piątek 10:45-11:30  B  sala 005
76 Olejarczuk Ryszard poniedziałek 15.15-16.00 A sala 005
77 Panfil Edyta wtorek 12.35-13.20 A biblioteka
78 Pawlic Aneta poniedziałek 14.00-15.00 A sala 01A
79 Piąstka Teresa wtorek 10.45-11.30 A pokój nauczycielski
80 Piątkowska Marta czwartek 12.35-13.20 B sala 005
81 Pietrzak Małgorzata środa 8.55-9.40 E pokój nauczycielski
82 Piętka Magdalena czwartek 09.50-10.35 B pokój nauczycielski
83 Piętka Paweł piątek 9.50-10.35 B sala 04/03
84 Potasińska Joanna wtorek 13.35-14.20 A pokój nauczycielski
85 Prusinowski Romuald czwartek 9.50-10.35 C pokój nauczycielski
86 Przybylska Milena wtorek 8.55-9.40 D sala D1
87 Rabczewska Lidia piątek 12.35-13.20 B sala 005
88 Ptaszyńska  Maria piątek 10.45-11.30 A pokój nauczycielski
89 Raźna Magdalena wtorek 10.45-11.30 B sala 005
90 Ressel Barbara poniedziałek 8.55-9.40 B pokój nauczycielski
91 Robak Małgorzata środa 8.55-9.40 B sala 005
92 Rosiak Katarzyna czwartek 11.40-12.25 A sala 08
93 Rossa Jolanta środa 9.50-10.35 E pokój nauczycielski
94 Roszkowska Jolanta środa 9.50-10.35 A sala gimnastyczna
95 Russek-Marczak Aldona czwartek 9.50-10.35 A pokój nauczycielski
96 Rybiński Szymon czwartek 11.40-12.25 B świetlica
97 Sęk Marek środa 12.00-13.00 C pokój nauczycielski
98 Sikora Patrycja środa 11.40-12.25 D pokój nauczycielski
99 Skrzydlewska Małgorzata czwartek 10.45-11.30 B świetlica
100 Sobczak - Muchowska Klaudia wtorek 8.00-08.45 A pokój nauczycielski
101 Sobolewska Anna środa 11.40-12.25 B świetlica
102 Stasiak Monika środa 10.45 -11.30 E pokój nauczycielski
103 Staszak Edyta środa 12.35-13.20 A sala gimnastyczna
105 Stefanowska Monika środa 10:45- 11:30 B zaplecze 005
106 Suleja Joanna wtorek 9.50-10.35 A biblioteka
107 Surdyga Adela środa 10.45-11.30 B sala 204a
108 Sylwestrzak Katarzyna środa 11.40-12.25 B 005
109 Szczap Tomasz wtorek 9.50-10.35 E pokój nauczycielski
110 Szewczyk Rafał piątek 11.40-12.25 A sala gimnastyczna
111 Szymańska Małgorzata środa 14:25-15:10 B 107
112 Szymański Łukasz poniedziałek 10.45-11.30 C sala 08
113 Szymański Michał wtorek 8.55-9.40 A sala gimnastyczna
114 Szymański Wojciech poniedziałek 10.45-11.30 A sala gimnastyczna
115 Szymański Zbigniew wtorek 15.15-16.00 C pokój nauczycielski
116 Śmietana Leszek wtorek 9.50-10.35 B pokój nauczycielski
117 Świerk Estera wtorek 11.40-12.25 B świetlica
118 Tomaszewska - Sikora Joanna czwartek 15.15-16.00 B świetlica
119 Walisiak Milena piątek 11.40-12.25 A pokój nauczycielski
120 Warych Milena czwartek 12.35 - 13.20 A pokój nauczycielski
121 Wesołek Marek czwartek 9.50-10.35 C sala 05
122 Wieczorek Ilona poniedziałek 13.00-13.45 C SALA 13
124 Witkowska Barbara wtorek 12.35-13.20 D pokój nauczycielski
125 Witkowski Przemysław czwartek 16.00-17.00 D hala sportowa
126 Włodarczyk Krzysztof czwartek 8.00-8.45 B świetlica
127 Woźniak Janusz wtorek 11.40-12.25 A sala gimnastyczna
128 Zielińska Agnieszka wtorek 12.35-13.20 E pokój nauczycielski
129 Ziemniak Dariusz środa 12.35-13.20 B pokój nauczycielski
130 Ziółkowska Małgorzata czwartek 11.40-12.25 A pokój nauczycielski