Dzień Kobiet to wyjątkowe, obchodzone prawie na całym świecie święto, o którym warto pamiętać! Przypomina nam ono, jak ważne są kobiety. Dzień Kobiet to więcej niż okazja do składnia życzeń i wręczania drobnych upominków  – to czas, by pokazać kobietom ich wyjątkowość. 8 marca w naszej szkole już od rana panowała radosna atmosfera.  Męska część samorządu uczniowskiego ze szczególnym zaangażowaniem starała się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Wszystkie Panie naszej szkoły otrzymały serdeczne życzenia i upominki w formie zakładki do książki.

Celebrowanie tego dnia sprawiło, że każda kobieta poczuła się wyjątkowo. Kolorowe zakładki do książek wykonali uczniowie z klasy 4TG pod opieką p. Szymona Rybińskiego.

Nad przebiegiem akcji czuwały panie:  Renata Jesiołowska i Beata Moszczyńska.